Fryzura Cersei Lannister

Lena Headey jako
Cersei Lannister
Tej pani chyba przedstawiać nie trzeba, jej poczynań także. Nie jest sympatyczna, choć taka piękna. Przyznam, że chociaż suknie arystokratek w "Grze o tron" nie są najładniejsze z możliwych (przypominają mi szlafroki sprawiające, że cały ten dworski babiniec wygląda jakby dopiero wstał z łóżka!), to jednak na fryzury królowej można patrzyć z zapartym tchem. Chociaż zwykle proste, dodają jej mnóstwo uroku i sprawiają, że promieniuje dojrzałą kobiecością i pewnością siebie. Przy niej reszta aktorek blednie, ich fryzury wydaja się być zbyt przekombinowane. 
Zazwyczaj efekt pięknej fryzury jest osiągnięty przy pomocy prościutkiego upięcia i kaskady długich fal. Natomiast autorka filmiku zainspirowała się nieco bardziej skomplikowanym upięciem ze sceny pożegnania księżniczki Myrcelli i odtworzyła fryzurę z wysoką opaską z warkoczy. Trzeba się nauczyć pleść warkocze typu "rope-braid", co właściwie wcale nie jest trudne, no i jednak mieć długie i gęste włosy, aby  uczesanie wyglądało odpowiednio okazale. 
To jest jedyna z odtworzonych przez dziewczyny fryzur z "Gry o tron", która mi się podoba.  Macie inne typy?A tutaj ta sama fryzura w nieco innej interpretacji


Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popularne posty